Makaleler » IMMUTIME - MUCİZE KARIŞIM EK DESTEKLER » Kurutulmuş Kudret Narı

 
 
resimKonu
 
Halk arasında asırlardır mide hastalıklarının baş tedavisi olarak bilinen Kudretnarı bütün tropikal Asya, Afrika ve Hindistan?da yetişen turuncu renkli bir meyvadır. Kolit - Ülser - 12 parmak - Gastrit, Asit fazlası gibi mide-barsak sistemine bağlı
 

Kurutulmuş Kudret Narı (Kudret-Nari)

Halk arasında asırlardır mide hastalıklarının baş tedavisi olarak bilinen Kudretnarı bütün tropikal Asya, Afrika ve Hindistan’da yetişen turuncu renkli bir meyvadır. Kolit - Ülser - 12 parmak - Gastrit, Asit fazlası gibi mide-barsak sistemine bağlı tüm hastalıkları kalıcı ve kesin tedavi eder, Karaciğeri destekler, Egzama ve sedefe fayda verir, Yara ve iltihapları giderir, Barsak tembelliğini giderir, Hücre yeniler, Rahim yaralarına fayda verir, Yanık ve yaralara lapası vurulur.

 

Ayrıca yüzyıllardır Ayurveda doktorları Kudretnarını, tip-II diyabetini tedavi etmek için kullanmışlardır. Kudretnarının diyabetlilerde kan şekerini normal düzeylere indirdiği Ayurveda doktorlarının bu bitkiye olan saygınlığını arttırmıştır.

 

Son zamanlarda kudretnarının test tüpü çalışmaları olmuş, HIV ( AIDS'e neden olan virüs ) büyümesini durdurduğu gösterilmiştir. Kudretnarının hastalıklarla savaşan immün hücrelerinin üretimini teşvik eder görünmüştür.

 

Hayvanlar üzerinde yapılan çalışmalarda kudretnarının, kanser tümörlerini kontrol etmede etkili olduğu gösterilmiştir.  Aynı zamanda yüksek oranda E vitamini ve kaliteli protein içererek bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.

Yorumlar

 
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır