Makaleler » IMMUTIME - MUCİZE KARIŞIM EK DESTEKLER » Meyan Balı Ekstrak

 
 
resimKonu
 
Meyan, peptik ülser, mesane hastalıkları ve böbrek problemlerini yatıştırıcıdır. Ayrıca iyi bir balgam söktürücüdür. Meyan, anti-iltihapsal özelliklere bağlı olarak arterit için zamanla değer kazanmış bir destektir. Meyan üzerinde
 

Meyan : 

Meyan üzerinde yapılan son çalışmalar, Meyandaki ana aktif madde olan glycyrrhizin'in anti-iltihapsal, antiviral ve anti alerjik özelliklere sahip olduğunu bulmuştur.

 

Meyan, peptik ülser, mesane hastalıkları ve böbrek problemlerini yatıştırıcıdır. Ayrıca iyi bir balgam söktürücüdür. Meyan, anti-iltihapsal özelliklere bağlı olarak arterit için zamanla değer kazanmış bir destektir.

 

İltihaplanmayı azaltmaya yardım eden iki steroidin, kortison ve aldosteron üretimini stimüle eder. Japonlar glycyrrihizin'i olası bir kanser tedavisi olarak araştırmaktadır. Birleşik Devletler'de Ulusal Kanser Enstitüsü, meyan da bulunan triterpenoidleri kanser hücrelerinin büyümesini baskılama yetenekleri yüzünden araştırmaktadır.

 

Japonya ve Çin'de glycyrrhizin, karaciğerin iltihaplanması ile karakterize olan hastalık Hepatit B'yi tedavide başarılı şekilde kullanılmaktadır. Meyan, hücrelerdeki östrojen reseptörlerine bağlanan bitkisel östrojeni yüksek dozlarda içerir.

 

Ayrıca Meyan, ülser ağrısını azaltır, Nezleye bağlı tıkanmaların ortadan kalkmasına yardım eder, Hepatit B tedavisinde kullanılır, Bazı kanser tümörlerinin büyümesini yavaşlatmaya yardım edebilir.

Yorumlar

 
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır