Kore Kırmızı Ginseng Tablet Orjinal 120 tabKGC - KOREAN GINSENG CORPORATION

 
  • Kore Kırmızı Ginseng Tablet Orjinal 120 tab
  • Kore Kırmızı Ginseng Tablet Orjinal 120 tab
  • Kore Kırmızı Ginseng Tablet Orjinal 120 tab
  • Kore Kırmızı Ginseng Tablet Orjinal 120 tab

Kore Kırmızı Ginseng Tablet Orjinal 120 tab


Piyasa Fiyatı: Satış Fiyatı:375.00 TL

Hologramlı ürün

%100 Orjinal

Güney Kore Devlet Tekeli Üretimi

6 yıllık tam gelişmiş bitki

Nurbal'dan süresiz orjinallik garantisi

Güçlü ginsenoside değer

 
Sepete Ekle
 

Güney Kore Resmi Tekel İdaresi Onaylı Orjinal Ürün

Kore Kırmızı Ginseng Tablet Orjinal 120 tabx300mg
 

ORJİNAL GÜNEY KORE RESMİ TEKEL İDARESİ KGC ONAYLI KORE KIRMIZI GİNSENG TABLET STOKLARIMIZA GİRMİŞTİR VE GÖNDERİLMEYE BAŞLANMIŞTIR

 

 Ürün İçerik :  %100 Saf Kore Kırmızı Panax Ginseng


 

Ürün kullanım :

- Her gün minimum 2 maksimum 9 tablet alınabilir
- Aç olarak alınır ve ardından 20 dakika birşey yenmez
- Günün herhangi bir saatinde aç olarak alınabilir

 

Ürünün Latince Adı :  Panax Ginseng

 

Ürün Formu : Bitkisel tablet

 

Ürün Ambalajı : Emniyet bantlı özel kavanoz ve tahta kutulu olarak

 

Ürün miktarı :  120 tablet X 300 mg

 

 

Menşei : Güney Kore

 

Ürüne onay : Güney Kore Resmi Tekel İdaresi Başkanlığı

 

Orjinallik : Güney Kore Devlet Tekeli onaylı hologramlı ürün

 

Garanti : Süresiz orjinallik garantisi verilir

 

Saklama : Oda sıcaklığında muhafaza edilir

 

Ürün kullanım süresi :  İhtiyaca göre kullanılması yeterlidir

 

Kimler Kullanmamalı : 10 yaşından büyük herkes tarafından kullanabilir

 

Son kullanım tarihi : Kutu üzerinde son kullanma tarihi yazmaktadır

 

Ürün saklama şekli : Serin ve kuru yerde, ağzı kapalı hava almayacak bir şekilde, ısı ve güneş ışınlarından koruyarak muhafaza ediniz

 

 

Ürün paketleme ve sevkiyat :
Tüm ürünlerimiz ısı, nem, rutubet olmayan ortamlarda muhafaza edilmekte olup, özenle paketlenerek tüketicilere gönderilmektedir

 

Yan Etkileri :

Ürün tamamıyle bitkisel içerikli ürün olduğundan dolayı bilinen bir yan etkisi yoktur. Buna rağmen herhangi bir tesir gösterdiğinde ürün kullanımı bırakılarak doktora danışılmalıdır

 

 

Yasal ve Önemli Uyarılar
 

-Çocukların ulaşamayacağı yerde saklanması gerekir
-Günlük tavsiye edilen günlük alım dozunu aşılmaz
-Takviye edici gıdasal destekler normal beslenmenin yerine geçemez
-Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışınız.
-İlaç değildir. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.

Ürünlerimizin kullanımlarıyla ilgili detaylı bilgi almak info@nurbal.com adresine hangi üründen veya ürünlerden bilgi almak istediğinizi belirterek mail gönderebilirsiniz.

İlgili yasa gereği endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleri ile ilgili tanıtım yapılmamaktadır. Ürünlerimiz ilaç değil Bitkisel Destek ürününüdür.

Tedavilerin teşhisi uzman doktorlar ve hastanelerin görevidir. 

 

 

[Shim] - Ginseng bitkisinin orijinal adı
Kore ye ait ginseng bitkisi Korece de [ İnsan] olarak bilinir, çünkü insan şeklini andırır {Çin karakteri [İn] insan anlamına gelir}. Öz Korece de bu kelime anlamı güçlü kök tabanı anlamına gelen [Shim ] den türemiştir. Shim dokümanlarda inşam olarak kaydedilmiş ve geniş anlamdakelimenin Çince telaffuzuna uygun olarak ginseng olarak bilinir.
 

Ginseng yetiştirilmesinin 1000 yılı 
Ginseng in yetiştirilmesinden önce kökü yabani olarak [ sansam - dağ ginsengi ] olarak bulunmuştur. Sadece dağların derinliklerinde yetişen Sansam bulunmasındaki zorluklar dan dolayı,yabani ginseng tohumları veya yeni filizleri  dağlarda yetiştirilmiştir. Bu nazik ve zorbulunur bitki aynı zamanda zor yetiştirilmektedir. Kore de ginseng yetiştirilmesi sadece değişik ve pahalı yöntemlerin araştırılması sonrasında ve uygun iklim ve zeminin yardımı ile başlamıştır.
 

Kore ginsengi - üstün kalitesi ve ilaç etkisi ile tanınır.
Tarihi kayıtlar ginsengin Gogur Yeo Krallığı döneminde [ MÖ 37 - MS 668] en önemli geleneksel ilaç olarak kullanıldığını göstermektedir. Kayıtlara göre eski Çin imparatorlarının ebedi gençliği verecek şifalı bitkileri araştırdıkları ve Kore ginseng inin en değerli bitki olduğu yazılmaktadır
 

Geleneğin devamı - Kore Ginseng Şirketi (KGC)
Kore ginseng inin ilaç olarak etkinliği ve değeri diğer türlerinde Çin, Japonya ve ABD gibi ülkelerde yetiştirilmesine önderlik etmiştir. Ancak Kore ginseng i orijinal doğum yerinden gelen ve ginseng yetiştirilmesi için en iyi iklim ve zeminde büyüyen, en eski yetiştirme tarihine sahip olan ve en iyi kalite olarak tanınmıştır.Kore hükümeti ginseng ticaretini 1899 yılında Sam jeong kuva kurumu (ginseng yönetim dairesi) ile Daehan İmparatorluğunun imparatorluk sınırları içerisinde kontrol etmeyebaşlamıştır. Bunu takip eden tekel bürosu ve Kore tütün ve ginseng şirketinden sonra, özelKore Ginseng Şirketi güncel olarak ülkenin 100 yıllık ginseng ticaretini devam ettirmektedir.

Evrensel olarak tanınan marka kalitesi -Cheong-Kwan-Jang
Cheong-Kwan-Jang (Devlet - Kontrollü- Ürün) kırmızı ginseng ürünleri için KGC'nin temsilci markasıdır. 1940'lı yılların başlarında işe başlama tarihinden beri Cheong-Kwan-Jang Hong-Kong, Tayvan, Çin ve Japonya da dahil olmak  üzere dış ülke pazarlarında Kore'nin evrensel tanınan bir markası olarak büyümüştür.Kalitesine bağlı olarak Kore kırmızı ginseng kökleri orijinal halinde beş sınıfa  ayrılırlar: Cennet, Dünya,İyi, kesik ve Kuyruk. KGC çeşitli müşteri tatlarını  karşılamak amacı ile 30 cins seçme kırmızı ginseng sunmaktadır. Her Kore ginseng kökü bir çiftçinin 6 yıllık zor ve çileli bir çalışmasının sonucu ortaya çıkan üründür. Benzer olarak her KGC sürecinde ortaya çıkan Cheong- Kwan-Jang ürünü 100  yıllık  deneyim ve bilgi, güçlü kalite kontrolü ve yüksek kalite olarak bin yıllık gelenekten gelen üründür.
 

Cheong-Kwan-Jang - Kaliteli Kore ürünü
Eski zamanlardan beri Çinliler Kore yarım adasında üretilen ginseng ürünlerine değerli bir madde olarak bakmışlardır. Bu KGC'nin neden Kore ginseng ini güney doğu Asya da Hong-Kong, Tayvan, Çin ve milliyetçi Çin müşterilerine gönderdiğini açıklamaktadır. Kore ginseng inin artan popülaritesi bazı özel şirketlere resmi olarak tanınmayan ginseng taklitleri yapma yönünde fikir vermiştir. Buna önlem olarak [Cheong-Kwan-Jang ] ismi 1940' lı yılların başlarından beri kırmızı ginseng ürünlerinin ambalajına yapıştırılmakta ve bu sayede KGC kırmızı ginseng'i ile diğerlerinin arasındaki fark gösterilmek istenmektedir. Cheong- Kwan-Jang orijinal olarak bir Çin kelimesinden gelmekte ve hakiki ginseng olarak hükumet tarafından kullanılmaktadır.
 

Ham maddelerin sıkı kontrolü yüksek garanti eder.
KGC ham madde satın alma sisteminde altı yıllık ginseng köklerinin sözleşmeli çiftliklerden satın alma araştırması yüksek kaliteyi garanti eder. KGC zemin koşullarının yönetiminden başlayıp, çiftlik teknolojisi ve bununla ilgili hükumet satın alma şemasındaki sıkı kontrollerle yüksek kaliteyi sağlar.
Altı yıllık kökler dünya klasmanı tekniklerle işlenmektedirler.Cheong-Kwan-Jang ürünlerinin imal süreci altı yıllık ginseng köklerinin dikkatli olarak seçimi ile başlar. Seçilen ürünler yıkanır, buğulanır ve güneş altında kurutulur ve sonuç olarak kırmızı-kahverengi renkte bir kırmızı ginseng ürünü ortaya çıkar. Bu süreç Cheong- Kuvan-Jang kalitesini ortaya çıkarır ve onun gönderildiği ülkelerdeki ayrıcalığını ortaya koyar. Cheong-Kwan-Jang ürünlerinin üstün kalitesi geleneksel kırmızı ginseng üretim tekniği ile bilimsel araştırmalar ve modern üretim tesislerinin kombinasyonundan oluşur. KGC en iyi kalitede Kore ginseng ürünlerinin üretimi için hiçbir çabayı kısıtlamadan çalışmaya devam edecektir.
 

Ginseng işin zirvesine altı yıllık kök yetiştirme süresi ve dengeli olarak kafa, ana gövde ve kuyruk kısmının kullanılması ile erişir. Kökler ortalama olarak 80 gram ağırlığında olup, bu ağırlık dört yıl sonra eriştiği ağırlığın ortalama iki katıdır ve önemli ilaç bileşenleri içerir. Bu nedenlerle altı yıllık ginseng yüksek kalite için gereklidir.
 

Ginsenoside- Kore Ginseng'inin Temsili Maddesidir
Kore ginseng inin bilimsel adı Panax Ginseng C.A. Meyer dir. [Panax] kelimesi  Yunanca  [pan], anlamı ise hepsi ve [axos] kelimelerinden gelmekte olup, anlamı tedavidir. Modern bilim  Kore ginseng inin bol miktarda diğer bitkilerde bulunmayan ginsenoside bileşenini içerdiğini açıklamaktadır. Altı yıllık Kore ginseng i 37 tür ginsenoside içermektedir ve bu rakam Amerikan ginseng inden 14 ve Çin ginseng inden 15 adet daha fazladır. Ginseng in diğer özelliklerinin yanı sıra ginsenoside değeri belirleyicidir. Kore ginseng i doğu tıbbında kanıtlanmış ve modern bilim tarafından da onaylanmıştır.

Kore kırmızı  ginseng almak için en iyi vakit ne zamandır (yemekten önce mi yoksa sonra mi)?
Kore kırmızı ginseng boş mideye veya yemekten sonra alınabilir. Boş mideye alındığı zaman gazların emilmesine  sağlayabilir, eğer boş mideye alınması rahatsız ederse, yemek sonrası beklenebilir.
 

Kore kırmızı ginseng sıcak yaz aylarında alınabilir mi?
Yılın her döneminde alınabilir. Kore kırmızı ginseng vücudun bağışıklık sistemini geliştirmeye ve yaz aylarında yeniden tazelemeye yardımcı olur.
 

Kore kırmızı  ginseng diğer maddelerle (vitamin, kalsiyum vs.) alınabilir mi?
Kore kırmızı ginseng diğer maddelerle her hangi bir olumsuz etki olmaksızın alınabilir. Ancak Ginseng in vücuda emilmesini artırmak için bu maddelerle ginseng in ayrı ayrı alınmasını öneririz.

Havale / EFT (%4) :360.00 TL (KDV Dahil)

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

İlgili Ürünler

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır